2020, 28–31 МАМЫР АСТАНА

Басты бет

V Халықаралық қару-жарақ пен әскери-техникалық мүлік көрмесі

Іскерлік бағдарлама

«ҚАЗАҚСТАНДАҒЫ ҒАРЫШ КҮНДЕРІ: ҚАЗҒАРЫШТЫҢ 25 ЖЫЛДЫҒЫ»

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ФОРУМЫНЫҢ БАҒДАРЛАМАСЫ

23-24 мамыр 2018 жыл

Форумды өткізу орны: Астана қаласы, халықаралық әуежайдың әскери секторы

 
 
УАҚЫТЫ
ІС-ШАРА
2018 жылғы 23 мамырәрсенбі)
Жалпы отырыс
Модераторы:
 
 
Ошақбаев Рахым Сәкенұлы
 «Талап» қолданбалы зерттеулер орталығының директоры
14:30 – 15:00
Қатысушыларды тіркеу
15:00 – 15:05
Мамин Асқар Ұзақбайұлы
 Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің Бірінші орынбасары.
Құттықтау сөзі
15:05 – 15:10
Атамқұлов Бейбіт Бәкірұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі. Құттықтау сөзі
15:10 – 15:15
Мұсабаев Талғат Амангелдіұлы
Парламенті Сенатының депутаты.
Құттықтау сөзі
 
15:15 – 15:20
Иванов Александр Николаевич
 «Роскосмос» Ғарыш қызметі жөніндегі Мемлекеттік корпорациясы Бас директорының Бірінші орынбасары
15:20 – 15:30
Dr. Ahmad bin Abdullah
Humaid Belhoul Al Falasi
(Ахмад бин Абдулла
Хумайд Белхул әл Фаласи докторы)
Біріккен Араб Әмірлігінің Жоғары білім және алдыңғы қатарлы ғылым жөніндегі министрі, Ғарыш Агенттінің төрағасы
15:30 – 15:35
Hiroshi Yamakawa
(Хироси Ямакава)
Жапон аэроғарыштық зерттеулер агенттігінің президенті
15:35 – 15:40
Салтанатты рәсім:
Қазғарыштың 25 жылдығына арналған пошталық маркіні басу
15:40 – 15:45
Халықаралық ғарыш станциясынан экипажды құттықтау
15:45 – 16:05
Нұрғожин Марат Рахмалиұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
16:05 – 16:25
Hugues Laporte-Weywada
(Хьюг Лапорт-Вейвада)
Airbus Space Systems Қазақстанмен жұмыс істеу жөніндегі аға вице-президенті
16:25 – 16:30
KimiyaYui  
(Кимия Юи)
Ғарышкер, Жапон аэроғарыштың зерттеулер агенттігі Ғарышкерлер жасақтарының басшысы
16:30 – 16:45
Giuseppe Matarazzo
(Джузеппе Матараццо)
Thales Alenia Space Вице-президенті
16:45 – 16:55
Simon Gatty Saunt
(Саймон Гатти Сонт)
SES Networks деректерін беру қызметін сату жөніндегі ЕМЕА вице-президенті
16:55 – 17:05
John Ahlrichs
(Джон Алрич)
Planet бизнес дамыту жөніндегі вице-президенті (USA)
17:05 – 17:15
Тестоедов Николай Алексеевич
«Академик М.Ф. Решетнев атындағы ақпараттық спутниктік жүйелері»    АҚ Бас директоры
17:15 – 17:25
Claudio Mingrino
(Клаудио Мингрино)
Hexagon Geospatial жаһанды стратегиялық серіктестік жөніндегі вице-президенті
17:25 – 17:35
Fabrizio Pirondini
(Фабрицио Пирондини)
Deimos Imaging  Бас директоры
17:35 – 17:45
George Vozikis
(Джордж Возикис)
Airbus Defence and Space Intelligence сату жөніндегі басшысы
17:45 –18:00
Салтанатты рәсім:
«Ғарыш қызметінің дамуына қосқан үлесі үшін»
ведомстволық медальдарды табыс ету
18:00 – 18:10
Қатысушылардың жалпы суретке түсуі
 

 

2018 жылғы 24 мамыр (бейсенбі)
 «Қазақстандағы ғарыш күндері: Қазғарыштың 25 жылдығы» Халықаралық форумы
Тематикалық секциялардың отырысы.
Өткізу орны: «Іскерлік орталық», №1 ЗАЛ
09:00 - 09:30
Қатысушыларды тіркеу
09:30 - 13:00
1  СЕКЦИЯ:
ЖҚЗ ЖӘНЕ НАВИГАЦИЯ
Модераторлар:
 
Нұрғалиев Ерғазы Мейірғалиұлы
«Қазақстан Ғарыш Сапары» Ұлттық компаниясы» АҚ президенті
George Vozikis
(Джордж Возикис)
Airbus Defence and Space Intelligence саулар жөніндегі басшысы
 
Баяндамалардың тақырыптары
Спикерлер
09:30 - 09:40
Геокеңістікті ақпаратқа  оңайлатып қол жеткізуді
Илья Юдин
DigitalGlobe, АҚШ
 
09:40 - 09:50
Қорғанысқа және барлауға арналған шешімдер
Claudio Mingrino
(КлаудиоМингрино)
Hexagon Geospatial, АҚШ
09:50 - 10:00
ДЕЙМОС Имэджинг компаниясының ЖҚЗ бірегей портфолиосы: бүгін және ертең
Fabrizio Pirondini
(Фабрицио Пирондини)
Deimos Imaging Бас директоры
10:00 - 10:15
 «Pleiades NEO» жерсеріктер топтамасы
Jerome Soubirane
(ДжеромСубмарин)
Airbus Defence and Space Intelligence маркетинг жөніндегі менеджері
10:15 - 10:25
Hexagon Geospatial өнімдері және сервистері
 
Robert H. Nagy
(Роберт Надь)
Hexagon Geospatial, АҚШ
10:25 - 10:35
Радарлы мүмкіндіктер
Guy Limouzin
(ГиЛимузан)
Airbus Defence and Space, Франция
10:35 - 10:45
Аэроғарыштың мониторингтің заманауи мүмкіндіктері
Болсуновский Михаил Александрович
 «Совзонд» Бас директорының бірінші орынбасары
10:45 - 10:55
Көпжүйелі көпжиілікті жерсерік аппаратурасы және жеке ЭКБ әзірлемелері негізінде геодезиялық санаттың ОЕМ үлгілері
 
Черняковский Дмитрий Николаевич
 «Группа компаний НТЛаб» Директорлар Кеңесінің Төрағасы, БР
10:55 - 11:05
ЖҚЗ деректерін жеткізу мен өңдеу технологиялары салаларында өзара ынтымақтастық, алынған нәтижелерді экономиканың әртүрлі салаларында пайдалану. Жетістіктері мен перспективалары
Александров Максим Юрьевич
 «Гео-Альянс», ЖШҚ бас директоры, РФ
 
11:05 - 11:20
Геокеңістікті технологияларды пайдала отырып, Қазақстанның аумағында әлеуетті өрт сөндіру қауіптілігін бағалау
Мr. Suresh Babu K.V.
(СурешБабуКуккалаВенкат)
Қашықтықтан зондау Үндістан институты, Үндістан
Қабдолова Гүлжиян Аюпқызы
 «Қазақстан Ғарыш Сапары» Ұлттық компаниясы» АҚ
11:20 - 11:40
Кофе-брейк
11:40 - 12:00
Тайландқа арналған оптикалық жүйелері
Guy Limouzin
(ГиЛимузан)
Airbus Defence and Space, Франция
12:00 - 12:10
Жерді қашықтықтан зондтауды қолдау және геодинамикадағы GPS технологиялары
Қалдыбаев Азамат Алмасханұлы Ысқақов Берік Амангелдіұлы
 «Ионосфера институты» ЕЖШС
«Ғарыш зерттеулері мен технологиялары ұлттық орталығы» АҚ
12:10 - 12:20
 «Аист-2Д» түрдегі МКА бірге ЖҚЗ ақпаратын коммерциялық мақсатта пайдалану, сондай-ақ ЖҚЗ аймақтық жүйелерін дамыту
Егоров Александр Святославович
 «Прогресс» РКЦ АҚ, РФ
12:20 - 12:30
Кеңістікті деректермен басқаруға арналған бағдарламалық шешімдер
Delcourt Benjamin
(Делькурт Бенджамин)
Hexagon Geospatial, АҚШ
12:30 - 12:40
ЖҚЗ деректерін талдауға арналған бұлтты шешімдер
АбзалЖамалов
«ICS Integris Capital Solution» ЖШС
12:40 - 12:50
Әртүрлі салаларға арналған интерактивті геоқосымшалар
Robert H. Nagy
(Роберт Надь)
Hexagon Geospatial, АҚШ
12:50 - 13:00
Қорғанысқа арналған шешімдердің Multi-Intillegence-бейнені көрсету
Frederic Cristini
(Фредерик Кристини)
Airbus Defence and Space,
GEOINT  Solutions  
13:00 - 14:30
Түскі асқа үзіліс
14:00 - 16:40
ЕУРАЗИЯЛЫҚ ЭКОНОМИКАЛЫҚ
АЭРОҒАРЫШТЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ:
«АЭРОҒАРЫШТЫҚ САЛАДА ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
ЫНТЫМАҚТАСТЫҚТЫҢ ЗАМАНАУИ ТРЕНДТЕРІ»
Өткізу орны: «Іскерлік орталық», №1 ЗАЛ
Модераторлар
Коптев Николай Юрьевич
 «Внешавиакосмос» ЖАҚ Бас директоры
 
Баяндамалардың тақырыптары
Спикерлер
14:00 - 14:15
Аэроғарыш саласына қойылатын жаһанды сын-тегеурін: ынтымақтастықтың жаңа мүмкіндіктері
Герасимов Дмитрий Сергеевич  «С.В. Ильюшин атындағы авиациялық кешен» ЖАҚ, РФ
14:15 - 14:30
«Дәлділігі жоғары құрылғылар жүйесі» Ғылыми-өндірістік корпорациясы» АҚ халықаралық қызметі
 
Рой Юрий Арсеньевич
«Дәлділігі жоғары құрылғылар жүйесі» Ғылыми-өндірістік корпорациясы» АҚ , РФ
14:30 - 14:45
Болашақ ғарыш бизнесін Airbus  Defence and Space компаниясының көрінісі
 
Lionel Champeaud
(Лионель Шампо)
Airbus  Defence and Space, Франция
14:45 - 15:00
Халықаралық ғылыми-техникалық ынтымақтастық: нақты мүмкіндіктер мен перспективалары
Тестоедов Николай Алексеевич
«Академик М.Ф. Решетнев атындағы ақпараттық жолсеріктік жүйелері» АҚ, РФ
15:00 - 15:15
Ғарыштың зерттеулер мен технологиялар саласындағы халықаралық ынтымақтасты
Омаров Шыңғыс Түкенұлы
 «Ғарыштық зерттеулер және технологиялар ұлттық орталығы» АҚ
15:15 - 15:30
Muster Report
 
Алгульян Данил Валерьевич
Михайлов Александр Валерьевич «Внешэкономбанк»  ГК 
15:30 – 15:45
Жаһанды коммерциялық ғарыш саласын дамыту үшін ашықтықты және ынтымақтастықты сақтау
Цян Лю
 «Великая стена» Қытай Өнеркәсіптік Корпорациясы, ҚХР 
15:45 –16:00
Коммерциялық пайдалануға арналған ғарыштық қызметтер
Борисов Максим Владимирович
 «Прогресс» РКЦ» АҚ, РФ
16:00 – 16:10
Бірлескен экспорттың ресейлік-қазақстандық жобаларды іске асыруанских проектов
 
Корнилов Сергей Сергеевич
 «Самара облысының инновациялық аумақтық аэроғарыштық кластердің инжинирингтің орталығы»
16:10 – 16:30
Кофе-брейк
16:30 – 18:00
4  СЕКЦИЯ:
ІСКЕ ҚОСУ ҚЫЗМЕТТЕРІ
Өткізу орны: «Іскерлік орталық», №1 ЗАЛ
Модераторлар:
 
Данбаев Ғалымжан Қалдыбекұлы
Қазақстан Республикасының ҚАӨМ Аэроғарыштық комитеті төрағасының орынбасары
Модераторлар:
 
Макаренко Сергей Владимирович
М.В. Хруничев атындағы МҒҒӨО ФМУК
 
Баяндамалардың тақырыптары
Спикерлер
16:30 – 16:45
«Байқоңыр» ғарыш айлағында «Байтерек» ракеталық ғарыш кешенін құру» жобасын іске асыру
 
Балицкий Олег Васильевич
 «Байтерек» «Бірлескен Қазақстан-Ресей кәсіпорын АҚ
16:45 – 17:00
«М.В.Хруничев атындағы Мемлекеттік ғылыми-өнеркәсіптік ғарыш орталығы» АҚ перспективалы жобалары
 
Панкратов Андрей Анатольевич
«М. В. Хруничев атындағы атындағы Мемлекеттік ғылыми-өнеркәсіптік ғарыш орталығы» АҚ, РФ
17:00 – 17:10
 «Ариан Груп» азаматтық іске қосу қондырғылары -  Еуропалық ынтымақтастық
Лебедев Кирилл
Ariane Group GmbH
17:10 – 17:25
«Байқоңыр» ғарыш айлағынан «ЭКСОМАРС-2020» ғарыш аппаратын іске қосқан кезде радиациялық қауіпсіздікті бағалау және қамтамасыз ету
Ламонов Михаил Сергеевич
Ресейлік федералды ядролық орталығы – Эксперименталды физиканың бүкіл ресейлік ғылыми-зерттеу институты, РФ
Вятлев Павел Александрович
С.А. Лавочкин атындағы Ғылыми-өнеркәсіптік бірлестігі» АҚ, РФ
Роскин Олег Константинович
«Орталық машина жасау ғылыми-зерттеу инстуты» ФМУК, РФ
17:25 – 17:40
«Байқоңыр» арыш айлағынан тасығыш-зымырандарды экологиялық алып жүру
 
Бекешев Ерлан Ахмедұлы
 «Ғарыш-Экология» Ғылыми-зерттеу орталығы» РМК
17:40 – 17:50
Байқоңыр ғарыш айлағының аумағына тасығыш-зымырандардың түсуінің техногендік әсерін ғылыми-әдістемелік   қамтамасыз ету әзірлемелері
 
Трушляков Валерий Иванович
Омск мемлекеттік техникалық университеті, РФ
17:50 – 18:00
Техногендік әсер етудің нормалау тәсілдерін ескере отырып, тасығыш-зымырантардың бөлінген бөліктерінің түсу аумағындағы экологиялық зерттеудің перспективалық мақсаттары
 
Кондратьев Андрей Дмитриевич
 «Жерүсті ғарыш инфрақұрылымының объектілерін пайдалану орталығы»  ФМУК, РФ
18:00 – 19:00
Серіктестермен бірге ресми құжаттарға қол қою.
«Ғарыш қызметін дамытуға қосқан үлесі үшін» ведомстволық медальдермен марапаттау рәсімі. Форумның резулюциясы. Форумның ресми түрде жабылуы.
 

 

2018 жылғы 24 мамыр (бейсенбі)
Международный Форум
«Қазақстандағы ғарыш күндері: Қазғарыштың 25 жылдығы»
Тематикалық секциялардың отырыстары.
Өткізу орны: «Іскерлік орталық», №2 ЗАЛ
09:00 – 09:30
 
Қатысушыларды тіркеу
09:30 – 13:00
2 СЕКЦИЯ:
БАЙЛАНЫС ЖӘНЕ ТЕЛЕКОММУНИКАЦИЯ
Модераторлар:
 
Лефтер Виктор Дмитриевич
 «Ғарыш байланысы республикалық орталығы» АҚ президенті
Тестоедов Николай Алексеевич
«М.Ф. Решетнев атындағы АЖЖ» АҚ Бас директоры
Джузеппе Матараццо
 Thales Alenia Space Директоры
 
Баяндамалардың тақырыптары
Спикерлер
09:30 – 09:45
Тиімділігі жоғары байланыс жүйелерін қалыптастыру үшін ғарыш аппараттарын құрудағы заманауи әдістері
 
Вилков Юрий Вячеславович
«Решетнев атындағы АЖЖ» АҚ, РФ
09:45 – 10:00
Жерсерік байланыстың институционалды қауіпсіздігі үшін ғарыш альянсы
 
Giampiero Di Paolo
(Джиампьеро Ди Паоло
Tales Group, Италия
10:00 – 10:15
Жерсеріктік байланыстың трансформациясы – Жерүсті Инфрақұрылымы тұрғысынан перспективалары
 
John Arnold
(ДжонАрнольд)
«VT iDirect», АҚШ
10:15 – 10:30
Жерсеріктік байланыс мүмкіндіктері
Eric Villalonga
(ЭрикВилалонга)
Airbus Defence and Space, Франция
10:30 – 10:45
Ашылатын мүмкіндіктерін барынша пайдалану үшін шектеусіз әлеуеті
Тимур Сарсенов
SES, Люксембург
10:45 – 11:00
Жаһанды жерсеріктер мен желілік өзара әрекет ету мүмкіндіктері
Dan Radu
(ДэнРаду)
Intelsat, АҚШ
11:00 – 11:20
Кофе-брейк
11:20 – 11:35
Жерсеріктік байланысты дамытудың әлемдік тәжірибелері мен перспективалы жобалары
 
Ланин Константин Вадимович
«Hughes Network Systems», АҚШ
11:35 – 11:50
Жерсеріктік байланыстың жылжымалы объектілер үшін мүмкіндіктерін
Глазкова Инесса Анатольевна
 «Небо» ГК, РФ
11:50 – 12:05
 «General Dynamics» компаниясының мүмкіндіктерінің тұсау кесері
Moshe Zaltsmann
(МошеЗальцман)
General Dynamics, АҚШ
12:05 – 12:20
Пайдалы жүктемені сипаттау үшін жаңа өлшем әдісі
 
Ясен Михайлов
«Rohde&Schwarz International» GmbH, Германия
12:20 – 12:35
Телекоммуникация және ғарыш техникасының өндірісі саласында инженерлерді дайындау
Логинов Юрий Юрьевич
Академик М.Ф. Решетнев атындағы Сібір мемлкеттік ғылым мен технологиялар университеті Ғылыми және инновациялық қызметі жөніндегі проекторы
12:35 – 12:45
Қазақстан Республикасының болашақ жерсерік байланыс үшін перспективалы жер станциялары
 
Киле Илья Геннадьевич
 «Связьпроект» ҒӨҰ» АЖШС, РФ
12:45 – 13:00
Rohde&Schwarz компаниясынан байланыс-шешімдерінің жерсерік жүйелерін тестілеу
 
Сергей Рыбинский
«Rohde&Schwarz International» GmbH, Германия
13:00 – 14:30
Түскі ас
14:30 – 18:00
3 СЕКЦИЯ:
ҒАРЫШТЫҚ ТЕХНИКАНЫҢ ӨНДІРІСІ
Өткізу орны: «Іскерлік орталық», № 2 ЗАЛ
Модераторлар:
 
Русланұлы Айберген
 «Ғалам» ЖШС Бас директоры
Herve Lambert
 «Ғалам» ЖШС Техникалық директоры
 
Баяндамалардың тақырыптары
Спикерлері
14:30 – 14:50
One Web бойынша Airbus Defence & Space қызметі
 
Guy Limouzin
(ГиЛимузан)
Airbus Defence & Space, Франция
14:50 – 15:10
COSMO SkyMed:  азаматтардың мүдделерінде деректерді қолдана отырып, SAR жүйесіндегі Италияның 10 жыл тәжірибесі
 
Arturo Intellisano
(Артуро Интеллисано)
Thales Alenia Space, Италия
15:10 – 15:30
ЖҚЗ миссияларын, ғылыми зерттеулер байланыстарын орындау үшін кіші жерсеріктер
 
Alexda Silva Curiel
(Алекс да Сильва Курие)
SSTL, Англия
15:30 – 15:50
SpaceEye-X: ажыратымдылығы 0.5 м ЖҚЗ жерсерігі
Eugene D. Kim
(Юген Д. Ким)
Satrec Initiative, Оңтүстік Корея
15:50 – 16:00
Бе онжылдық Үндістан ғарыш бағдарламары мен  Antrix корпорациясының қызметі
 
Annamalai Arunachalam
(Аннамалай Аруначалам)
 Antrix Corporation, Үндістан
16:00 – 16:20
Кофе-брейк
16:20 – 16:40
Ғарыш аппараттарына арналған композитті конструкцияларын құрудың заманауи технологиялары
 
Синьковский
Федор Константинович
«ИСС» АҚ, РФ
16:40 – 17:00
KazSciSat ҒТ АКТБ наносерігін сынамалау
Бекембаев
Арман Жақсылықұлы
 «Ғалам» ЖШС
17:00 – 17:20
Ариана тобының ғарыш шешімдеріндегі қауіпсіздігі
Dr. Bruno Esmiller
(Доктор Бруно Эсмиллер)
Space Surveillance programme manager
Arian group
 
15:00 – 16:30
2018 жылғы 24 мамыр(бейсенбі)
 «Қазақстандағы ғарыш күндері: Қазғарыштың 25 жылдығы» Халықаралық форум
ЖҚЗ ЖӘНЕ НАВИГАЦИЯ ТҰСАУКЕСЕРІ
(№6 Павильон, ҚАЗҒАРЫШ стенді)
Модераторлар:
 
Айымбетов Айдын Ақанұлы
 «Қазақстан Ғарыш Сапары» Ұлттық коомпания» АҚ Ғарыш жүйелері мен технологиялары жөніндегі вице-президенті
Мария Оразаева
Deimos Imaging стратегиялық серіктестермен жұмыс жөніндегі аға менеджері
 
Баяндамалардың тақырыбы
Спикерлер
15:00 – 15:50
Multi-Intelligence – Қорғанысқа арналған шешімдердің бейне-көрсетілімдері
Frederic Cristini
(Фредерик Кристини)
Airbus Defence and Space ЖҚЗ мастер класы,  GEOINT шешімдерін саут жөніндегі маман, Франция
15:50 – 16:10
Альянс ПанГео  - мемлекетаралық ынтымақтастық үлгісі ретінде
Мария Оразаева
Deimos Imaging стратегиялық серіктестермен жұмыс жөніндегі аға менеджері
16:10 – 16:30
Альянс ПанГео жерсеріктерінің бірегей виртуалды топтамасы
Надежда Золотая
Геоақпараттық жүйелер БҒСДЗ УП пайдалану орталығы бастығының орынбасары
16:30 – 16:45
Альянса ПанГео- 24/7 жедел әрекет етуге арналған ресурстары
Kimy Cheng
(Кими Ченг)
Бизнесті дамыту жөніндегі аға менеджері
16:45 – 17:00
Альянса ПанГео-ның онлайн-сервистері
Мария Оразаева
Deimos Imaging стратегиялық серіктестермен жұмыс жөніндегі аға менеджері
 
10:00 - 12:30
2018 жылғы 25 мамыр(жұма)
«ЖЕРДІ ҚАШЫҚТЫҚТАН ЗОНДТАУ ДЕРЕКТЕРІНІҢ ҰЛТТЫҚ КӨЗДЕРІ НЕГІЗІНДЕ ҒАРЫШТЫҚ ЖӘНЕ
ГЕАҚПАРАТТЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР ҰСЫНУ ЖӨНІНДЕГІ ЕУРАЗИЯЛЫҚ ЭКОНОМИКАЛЫҚ ОДАҚТЫҢ
МҮШЕ-МЕМЛЕКЕТТЕРІНІҢ ИНТЕГРАЦИЯЛАНҒАН ЖҮЙЕСІ» МЕМЛЕКЕТАРАЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫНЫҢ ЖОБАСЫНА
ҰСЫНЫСТАР ӘЗІРЛЕУ ЖӨНІНДЕГІ МЕМЛЕКЕТАРАЛЫҚ ЖҰМЫС ТОБЫНЫҢ
Өткізу орны: «Іскерлік орталық», №1 ЗАЛ
Модераторлар:
 
Оралмағамбетов Баубек Жеткергенұлы
ҚР ҚАӨ Аэроғарыш комитеті төрағасының орынбасары
Готовский Александр Владиславович 
ЕЭК Өнеркәсіптік саясат департаменті директорының орынбасары
 

 

«ADVANCED DEF TECH» ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ

КОНФЕРЕНЦИЯСЫНЫҢ БАҒДАРЛАМАСЫ

Сәрсенбі, 23 Мамыр 2018

10:00 – 11:00
Тіркелу
 
11:00 – 13:00
Қазақстан Республикасы тікұшақ техникасының эксплуатанттарының конференциясы
(Іскери орталығы, №1‑зал)
 
13:00 – 15:00
Тіркелу
 
15:00 – 16:30
Сессия
«Брондалған дөңгелекті машиналары дамуының заманауи үрдістері»
( Іскери орталығы, №1‑зал )
Сессия
«Пилотсыз ұшатын аппараттары. Жаңа буын қарулануы»
(Іскери орталығы, №2‑зал)
16:30 – 17:00
Кофе-брейк
 
17:00 – 18:30
Сессия
«Кеңес бронетехникасын жетілдіру.Жаңа технологиялық шешімдері»
( Іскери орталығы, №1‑зал )
Сессия
«РСЗО және артиллериялық жүйелерін жетілдіру»
(Іскери орталығы, №2‑зал)
18:30-19:00
Екіжақты кездесулер
 
Бейсенбі, 24 Мамыр 2018
09:00 – 10:00
Тіркелу
10.00 – 12.00
Пленарлық отырысы
«Қорғаныс‑өнеркәсіптік кешенін дамытудың өзекті мәселелері»
 (Авиациялық техникалық орталық)
13:00 - 14:30
Түскі ас ҚазақстанРеспубликасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің атынан (шақырулар бойынша)
15:00 - 18:00
«СУ-25 ұшағын жаңғырту» сессиясы (КАИ, Акт залы))

 

АҚПАРАТТЫҚ ҚАУІПСІЗДІГІ ЖӨНІНДЕГІ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

«CYBER & DIGITAL SECURITY» ІСКЕРИ БАҒДАРЛАМА

Бейсенбі, 24 мамыр 2018

Өткізу орны: «Қазақстан Ғарыш Индустриясы» ЖШС

14.30 – 15.30

Тіркелу

15.30 – 15.40

Құттықтау сөзі  

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары

Жұмағалиев Асқар Қуанышевич

15.40 – 15.50

Құттықтау сөзі

Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібінің министрі

Атамқұлов Бейбут Бакирович

16.00 – 17.30

Мемлекеттік реттеушілер сессиясы

17.30 – 18.48

Салалық ұйымдарының сессиясы

18.50 – 19.30

Ынтымақтастық туралы меморандумдарына қол қою

 

ҰҚК ӘСКЕРИ-ЭКОНОМИКАЛЫҚ ЫНТЫМАҚТАСТЫҚ ЖӨНІНДЕГІ

МЕМЛЕКЕТАРАЛЫҚ КОМИССИЯ ЖАНЫНДАҒЫ ІСКЕРИ КЕҢЕСІ ІСКЕРИ БАҒДАРЛАМА

Бейсенбі, 24 мамыр 2018

Өткізу орны: «Қазақстан Ғарыш Индустриясы» ЖШС, 3-ші қабат

09.30 – 10.00

Тіркелу

10.00 – 10.10

Отырыстың ашылуы: ҰҚК  Үйлестіру кеңесінің басшысы Фалеторов Валерий Владимирович

10.20 – 13.00

 ҰҚК мемлекеттер‑қатысушылар уәкілетті органдарының Үйлестіру кеңесінің жарнамалық‑көрме қызметі мәселелері жөніндегі отырысы

13.00 – 13.30

Кофе-брейк

13.30 – 14.00

Күн тәртібіне енгізілген мәселелер бойынша шешімдер қабылдау.

Хаттамаға қол қою. 

 

ЖАРНАМАЛЫҚ КӨРМЕ ҚЫЗМЕТІ ЖӨНІНДЕГІ ҰҚК ҮЙЛЕСТІРУ КЕҢЕСІ ІСКЕРИ БАҒДАРЛАМА

Жұма, 25 мамыр 2018

Өткізу орны: Іскери орталығы, №2‑зал

09.30 – 10.00

Тіркелу

10.00 – 10.10

Отырыстың ашылуы: ҰҚК Әскери-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі мемлекетаралық комиссия жанындағы Іскери кеңесінің Төрағасы Ноздрачев Александр Васильевич

10.10 – 10.20

Кіріспе сөзі: ҰҚК Бас хатшысының Орынбасары Семериков Валерий Анатольевич

10.20 – 10.30

Кіріспе сөзі: ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібінің Вице-министрі

10.30 – 13.00

ҰҚК Әскери-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі мемлекетаралық комиссия жанындағы Іскери кеңесінің отырысы

13.00 – 13.30

Кофе-брейк

13.30 – 14.00

Күн тәртібіне енгізілген мәселелер бойынша шешімдер қабылдау, Хаттамаға қол қою.

 

KADEX-2016 СТАТИСТИКАСЫ

ресми делегациялар
ресми делегациялар  48
қатысушылар саны
қатысушылар саны  355
келушілердің саны
келушілердің саны 70мың
қатысушы-мемлекеттер
қатысушы-мемлекеттер  44

Ұйымдастырушылар

Ұйымдастырушы

Стратегиялық серіктес

Серіктестер

Демеушілер

ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫ СЕРІКТЕС

РЕСМИ КҮНСАЙЫНҒЫ БАСЫЛЫМ